Prvi bodovi za Olimpic u novoj sezoni

U okviru 4. kola BH Telecom Premijer lige FK Olimpic je na Otoci ugostio Čelik iz Zenice te bez velikih problema došao do prvih bodova u novoj sezoni. Konačan rezultat bio je 3:0 za domaćina.

Strijelac prvog pogotka bio je mladi Sanjin Lelić u 40. minuti susreta. Samo minut ranije, Lelić je propustio veliku šansu. Tada je nakon solo akcije promašio prazan gol gostiju.

Ipak, već početkom drugog poluvremena, tačnije u 49. minuti susreta Olimpic postiže novi pogodak.

Strijelac za 2:0 bio je Armin Mahović koji je rutinski iskoristio zbunjenost odbrane Čelika.

Konačnih 3:0 postavio je bivši igrač tima sa Koševa Rijad Kobiljar koji je danas bio možda i najbolji pojedinac susreta.