Tri mlada bh. reprezentativca odigrala su cijeli susret za Konyaspor, koji je minimalno poražen od Real Sociedada

Fudbaleri turskog Konyaspora večeras su u prijateljskoj utakmici odigranoj u Holandiji, izgubili od španskog Real Sociedada rezultatom 0:1.

Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi pogodak za trijumf Sociedada postigao Oyarzabal u 47. minuti.

Mladi bh. reprezentativci, Riad Bajić (22), Deni Milošević (21) i Amir Hadžiahmetović (19) odigrali su cijelu utakmicu za Konyaspor.

Bajić je igrao na poziciji napadača, Milošević na lijevom krilu, dok je Hadžiahmetović igrao na centralnom veznom.

Konyaspor će 30. jula u prijateljskom susretu odmjeriti snage sa holandskim Twenteom.

Turski šampionat počinje 21. augusta, a Konyaspor u prvom kolu gostuje Rizesporu.