PAOK je slavio protiv Panoionisa golovima Athanasiadisa i Maka, dok je bh. reprezentativac Gojko Cimirot upisao asistenciju

U utakmici trećeg  kola doigravanja za plasman u europska takmičenja, momčad PAOK-a je savladala u gostima Panoionios rezultatom 2:0.

PAOK je poveo u 27. minuti, kada je Athanasiadis matirao Dioudisa.

Strijelac za konačnih 0:2 u korist gostiju iz Soluna bio je Mak u 77. minuti meča nakon asistencije našeg Gojka Cimirota.

Domaći su mogli ublažiti poraz u 91. minuti, ali Ikonomou nije iskoristio jedanaesterac.

Bh. reprezentativac Gojko Cimirot odigrao je svih 90 minuta za momčad PAOK-a.

PAOK je trenutno na prvoj poziciji sa sedam bodova, slijedi AEK sa pet (utakmica manje), Panathinaikos ima četiri (utakmica manje), a Panionios dva osvojena boda.

Prvoplasirani tim izborit će nastup u kvalifikacijama za Ligu Šampiona, dok će tri preostale ekipe igrati u kvalifikacijama za Europa Ligu.

Isti rivali će 26. maja odigrati meč četvrtog kola, a domaćin će PAOK.