U meču šestog kola Premijer lige BiH, fudbaleri Mladosti savladali su na Kamberovića Polju favorizirani Željezničar rezultatom 2:1.

Mladost je povela golom Dilavera u 63. minuti, da bi isti igrač petnaest  minuta kasnije udvostručio prednost.

Najljepši trenutak utakmice dogodio se u 81. minuti kada je naš mladi reprezentativac Amir Hadžiahmetović postigao fenomenalan gol sa dvadesetak metara.

Do kraja meča, Željezničar je pokušao doći do jednog boda, ali domaći su se uspješno odbranili.

Naši mladi reprezentativci Kerim Memija i Amir Hadžiahmetović odigrali su kompletan susret za Željezničar, kao i juniorski Zmaj Dženis Beganović, dok je mladi bh. reprezentativac Damir Sadiković zamijenjen u 63. minuti.

Željezničar se nakon ovog poraza nalazi na osmoj poziciji sa sedam bodova, dok je Mladost na 13. mjestu sa istim brojem bodova.

Gol Hadžiahmetovića možete vidjeti na 1.56. u priloženom video materijalu.