U derbi meču četvrtog kola Premijer lige BiH, fudbaleri Širokog Brijega i Željezničara sinoć su na stadionu “Pecara” odigrali 1:1.

Gosti iz Sarajeva u 18. minuti ostali su sa igračem manje nakon što je golman Antolović dobio direktan crveni karton, a na gol je stao povremeni mladi bh. reprezentativac Vedran Kjosevski.

Ipak, Željezničar je poveo u 30. minuti kada je Đelmić postigao gol poslije asistencije našeg juniorskog reprezentativca Dženisa Beganovića.

Široki Brijeg je do izjednačenja stigao u 70. minuti preko Kožulja.

Željezničar je u 92. minuti postigao gol preko Thiaga, međutim sudije su poništile pogodak iako je evidentno bilo da brazilski internacionalac nije bio u ofsajd poziciji.

Svih 90 minuta za ekipu Željezničara odigrali su naši mladi reprezentativci Kerim Memija i Damir Sadiković, dok je juniorski bh. reprezentativac Dženis Beganović zamijenjen u 60. minuti.