Aktuelni šampion BiH, momčad Sarajeva je danas u okviru prvog kola Premijer lige BiH ostvarila uvjerljivu pobjedu nad Drinom rezultatom 6:1.

Sarajevo je u Travniku na stadionu “Pirota” ugostilo Drinu koja je u 12. minuti nakon greške domaće odbrane stigla do vodstva od 0:1.

Ipak, u nastavku su gosti bili nemoćni, pa je Sarajevo na kraju ostvarilo uvjerljiv trijumf rezultatom 6:1.

Tri gola za Sarajevo postigao je Benko, dok su se po jednom u listu strijelaca upisali Alispahić, Okić i Velkoski.

Naš mladi reprezentativac Samir Radovac pružio je odličnu partiju koju je okrunisao sa dvije prelijepe asistencije.

Nastup je upisao i “A” reprezentativac BiH Gojko Cimirot, kao i juniorski reprezetnativac Marko Mihojević.