Manchester City je u sklopu mini turneje u Kanadi odigrao sinoć prijateljski susret protiv Toronta.

City je ostvario pobjedu rezultatom 1:0, a gol je postigao 20-godišnji George Evans u 84. minuti meča. Bio je ovo Evansov prvijenac u dresu Citya.

Kapiten našeg nacionalnog tima Edin Džeko ovaj meč je započeo od prve minute i imao je najveću podršku sa tribina od Bosanaca i Hercegovaca iz Kanade.

Džeko je pružio dobru partiju, a zamijenjen je u 63. minuti kada je umjesto njega ušao Pozo.

Našeg kapitena Bosanci i Herecegovci iz Sjeverne Amerike vjerno prate na svim aktivnostima Citya na ovoj turneji.

Ekipa Manchester Citya će sutra ujutro po našem vremenu odigrati utakmicu protiv Houstona nakon čega se vraćaju u Europu.