Roma poražena od Seville s 1:2

Nogometaši Rome poraženi su na Ramon Sanchez Pizjuanu od Seville s 1:2 u susretu Trofeja Antonio Puerta.

Gol za Romu u 91. minuti postigao je bh. reprezentativni kapiten Edin Džeko (31), koji je odigrao kompletan meč.

Imao je jednu veliku šansu u drugom poluvremenu, kada nije najbolje primio loptu poslije centaršuta De Rossija.

Osim toga, u nekoliko navrata odlično je proigrao svoje saigrače, koji se nisu najbolje snašli.

U 89. minuti zaradio je i žuti karton zbog simuliranja.

Escudero (73’) i Nolito (90’) bili su strijelci za Sevillu, koja je ovom utakmicom odala počast svom nekadašnjem igraču.

Podsjetimo, Puerta je preminuo od srčanog udara u ligaškom meču s Getafeom 2007. godine.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.