Sedam golova je postignuto na meču Sarajeva i Mladosti

U susretu 16. kola Premijer lige BiH, Sarajevo je na svom terenu savladalo Mladost Doboj Kakanj rezultatom 4:3.

Sarajevo je u 11. minuti povelo preko Crnkić, a da bi tri minute kasnije Amer Bekić udvostručio prednost.

Igrala se 22. minuta, kada je Hebibović postigao treći gol za domaće.

Šišić je u 33. minuti smanjio na 3:1, a Crnkić u 45. minuti postiže četvrti gol za Sarajevo.

Do kraja utakmice, Mladost je postigla još dva gola preko Maksimovića u 47. i 83. minuti.

Spomenimo da je povremeni bh. reprezentativac Haris Duljević ubilježio tri asistencije.

Još jedan susret danas je odigran u Sarajevu, gdje je Olimpic poražena sa 0:3 od Krupe.

Golove za Krupu postigli su Milutinović, Koljić i Ljubenović.