Bh. predstavnici Sarajevo i Zrinjski trenutno igraju prve utakmice drugog pretkola kvalif. za Konf. ligu.

Sarajevo i Spartak Trnava igraju na stadionu Koševo, a rezultat nakon prvog poluvremena je 0:0.

Ekipa Sarajeva je u prvom poluvremenu imala pet velikih šansi. Golman Trnave je dva puta odbranio udarce Guliashvilliju, dva puta su gostujući igrači izbijali loptu sa linije, a Kyeremeh je pogodio stativu.

Igrači Trnave su nekoliko puta zaprijetili Rockovu.

Bh. predstavnici Sarajevo i Zrinjski večeras igraju prve utakmice drugog pretkola kvalif. za Konf. ligu.

Za Sarajevo igraju:

Rockov, Beganović, Soldo, Čelik, Jović, Duraković, Bubanja, Đorđević, Guliashvilli, Kyeremeh i Čataković.

Duel direktno prenosi MY TV.

Zrinjski u Mostaru igra protiv ekipe Bravo iz Slovenije, a nakon prvog poluvremena 0:1 za goste.

Gosti iz Slovenije su poveli u 16. minuti, a strijelac je bio Ivanšek. Zrinjski je minutu prije gola imao sjajnu šansu, ali je Ćuže pogodio stativu.