Denis Huseinbašić (21) postigao je dva gola u ubjedljivoj pobjedi Kolna protiv HSV-a od 4:0.

Bio je to prijateljski meč ova dva tima, a Denis je nastupio u startnoj postavi Kolna.

Potencijalni bh. reprezentativac je u 46. minuti pogodio za 1:0, a četiri minute kasnije je udvostručio prednost.

Huseinbašić je igrao do 60. minute za Koln.

Preostale golove za Koln postigli su Diehl i Schindler.

Inače, Denis je ove sezone u dresu Kolna odigrao 14 utakmica, postigao tri gola i dva puta asistirao.

Veznjak je nedavno debitovao za U21 Njemačku i zabio gol protiv Italije, a delegaciji FS BiH je obećao da će nastupati za Zmajeve.

Direktor naše selekcije Zvjezdan Misimović je za Reprezentacija.ba portal u novembru prošle godine istakao da je Denis već predao papire za bh. pasoš i da bi u budućnosti trebao igrati za naš tim.