Anel Ahmedhodžić je u subotu protiv Crne Gore odigrao novih 90 minuta za Bosnu i Hercegovinu.

Naš tim je remizirao u Podgorici protiv Crnogoraca (1:1) u okviru trećeg kola grupe 3 UEFA B Lige Nacija, a Anel je poslije meča istakao da su u našem timu razočarani jer su ostali bez sva tri boda.

“Dobro smo počeli utakmicu i većinu prvog poluvremena smo bili bolja ekipa na terenu. U finišu prvog perioda igre imali su i oni svojih prilika i igrali su dobro. U nastavku smo opet bili bolji, dali smo gol.

“Razočarani smo zbog primljenog gola kojem je možda prethodio i faul. Sad je sve u našim rukama, slijedi težak meč sa Finskom, ali smatram da možemo pobijediti.“

BiH je nakon tri kola prva u grupi 3 sa pet bodova.

Izabranici Ivajla Peteva narednu utakmicu igraju za dva dana u Zenici protiv Finske.