VIDEO/ Velika neopreznost Bešića, u 24. minuti je zaradio isključenje

Ferencvaroš poražen od Puskasa

Velika neopreznost Bešića, u 24. minuti je zaradio isključenje

Fudbaleri Puskasa su večeras u zaostalom susretu četvrtog kola mađarskog šampionata savladali Ferencvaroš rezultatom 1:0.

Gosti su od 24. minute igrali sa igračem manje. Naš Muhamed Bešić je morao napustiti igru zbog dva žuta kartona.

Povremeni bh. reprezentativac je u 15. minuti dobio prvi žuti karton, da bi devet minuta kasnije ponovo zaradio javnu opomenu nakon jednog neopreznog starta i Ferencvaroš je ostao sa devet igrača u polju.

Ekipa Puskasa je brojčanu prednost iskoristila u četvrtoj minuti sudijske nadoknade prvog poluvremen, a Nunes je postigao gol i ispostaviće se osigurao tri boda svom timu.

Eldar Ćivić je odigrao cijeli meč za Ferencvaroš, Stjepan Lončar je zamijenjen početkom drugog poluvremena, dok Adnan Kovačević nije ulazio u igru.

Ferencvaroš je trenutno prvi na tabeli sa 35 bodova, ali ima samo bod više od Kisvarde i Puskasa.