VIDEO \\ Armin Hodžić postigao 12. gol u sezoni za Dinamo i upisao asistenciju

U meču osmine finala Kupa Hrvatske, momčad zagrebačkog Dinama savladala je nakon preokreta u gostima Mladost iz Ždralova sa 1:3 i plasirala se u narednu rundu, a novi gol za aktuelnog prvaka Hrvatske postigao je naš reprezentativac Armin Hodžić. Poslije prvog poluvremena, Mladost je senzacionalno vodila sa 1:0 golom Starčevića u 38. minuti. Ipak, Dinamo […]

@Irska,

Ovaj sastav što si naveo je odličan recept za irsku. Hodžić bi trebao biti u sastavu. Dobili bi puno efikasniji napad.

27.10.2015. 17:57

Bezze Mujdza ispada non stop isto kao Spahic i Zukanovic, Besic psyko, Pjanic los u repki, Hodzic jos uvijek zelen za vazne tekme.

defi
27.10.2015. 19:58

dobar vam sastav .. besic treba od prve minute jos samo da ima pravo na igranje!!!!!

Huso
27.10.2015. 20:52

Kad bi igro Hodzic Bilo bi super al svi znademo da ce ibisevica ubaciti I ako Nije igro jebem ga ja

bosnjo42o
27.10.2015. 23:34

Taj hozdzic moze da igra protiv neki tih klubova ali nije za repke vec zovite ljudi aidina mahmutovica to je covjek za takve stvari koi zna da igra

Tako je
27.10.2015. 23:53

Imamo takve napadace a ona teleca glava ide u izrael bez i jednog.Kakva neznalica

28.10.2015. 08:22

Neznam tko vam pruzi mogucnost za diskusiju…. defi tvoj komentar je najjaci jedino ti pratis repku…. tko od vas zna da je Besic suspendovan za prvu utakmicu? hajvani jedni……a gledaj ovog betmena 1 spic u napadu idi bolan cuvaj koze!!!!

Nema tu puno diskusije
Reply to  Edis
28.10.2015. 14:23

Jer takvih je dosta ali treba ih biti manje… Besic im u prvoj postavi..Dzeko sam u napadu, dobro pa nisu Dzeko i Ibisevic. A Djuric i Visca u mnogo boljoj formi.
I Hajrovic je u nekim kombinacijama hahaha.