Banjalučki Borac je u Ligi Šampiona eliminisan od Cluja golom iz 118. minute, a prilikom proslave pogotka igrače rumunskog prvaka navijači Borca su gađali flašama.

Iz redovima Cluja istakli su da je bilo i staklenih flaša, a UEFA je danas Borcu saopštila svoju odluku, a to je kazna od 17.750 Eura.

Rukovodstvo Borca je razočarano ovim postupkom svojih navijača koji su prije i za vrijeme utakmice upozoravani da će klub snositi posljedice za sve propuste.

Borac je poražen od Cluja u Rumuniji sa 3:1, dok je u Banjaluci prvih 90 minuta završeno pobjedom Borca 2:0, a u produžecima Rumuni su postigli gol i prošli u treće pretkolo.

Banjalučani su danas ostali i bez trenera, Marko Maksimović se odlučio povući sa pozicije šefa stručnog štaba.