Fudbaleri Rijeke su u osmini finala Kupa Hrvatske kao gosti pobijedili Varaždin sa 2:1, a pobjedonosni gol u posljednjim minutama zabio je naš Luka Menalo (24).

Varaždin je poveo golom Posaveca u 40. minuti, da bi Rijeka poravnala u 78. minuti preko Galovića.

I kada su svi očekivali kraj susreta i produžetke, Luka Menalo u 92. minuti postiže gol i donosi trijumf ekipi Rijeke.

Menalo je odigrao svih 90 minuta za Rijeku, a zanimljivo da je u zadnjih 10 dana zabio čak četiri gola.

Pogađao je u ligaškim susretima protiv Hajduka i Dinama, dok je jedan gol postigao u duelu Europa Lige protiv AZ Alkmaara.

Kompletan susret za Rijeku odigrao je i Stjepan Lončar (24), koji je zaradio žuti karton početkom drugog poluvremena.