U narednih deset dana konkretni razgovori s Osimom i Prosinečkim
Komentare na portalu Reprezentacija.ba korisnici pišu anonimno i samostalno, iz vlastitih motiva, po svojoj odgovornosti. Portal Reprezentacija.ba primjenjuje sistem koji automatski briše komentare sa elementima nepristojnosti ili drugih devijacija, ali nije odgovoran za sadržaj napisanih komentara.
FK Borac Banja Luka
HŠK Zrinjski Mostar
FK Sarajevo
FK Velež Mostar
NK Široki Brijeg
Arsenal FC
Manchester City
Aston Villa
Manchester United
Švicarska
FC Bayern München
Borussia Dortmund
TSG 1899 Hoffenheim
RB Leipzig
VfB Stuttgart
Inter Milan
AC Milan
SSC Napoli
Juventus FC
AS Roma
Austrija
Bosna i Hercegovina
Rumunija
Kipar
San Marino
Prosinecki za amara fudbal izmislio u svakom smislu budimo realni
Kao igrač da u to nema sumnje ali kao trener ne baš ovo bi mu bio prvi ozbiljan posao , jer reprezentacija azarbejdzana nemože se porediti sa našom.
Tako je
Po čemu to potlačeni Bošnjo?
Amar ima 11 titula (10 BIH i 1 japan kup), a Prosinečki jednu (srbija kup).
Prosinečki sa Azerbejdžanom je napravio najgore rezultate u posljednjih 10 godina (pogledajte tabele).
I na kraju Amar odlično poznaje naše fudbalere i lično i profesionalno.
A da ima najjačeg savjetnika na svijetu IVICU OSIMA o tome ne treba ni govoriti!
AMAR OSIM budi dobar bar 30% kao otac IVICA i mi smo na konju i na EURU2020
popisaj 11 titula osvajo titule po.kaldrmi zasto nije uveo zelju u ligu prvaka evropa ligu…amar se nikad nije rukovao kvaltetnim.trenerom da mu nije bilo starog nikad nebi krocio u japan..
Izrađujem više od 19 tisuća dolara mjesečno koji rade skraćeno radno vrijeme. Čujem kako čuju druge ljude da mi kažu koliko novaca mogu zaraditi na mreži pa sam odlučio pogledati u nju. Pa, sve je to točno i potpuno mi je promijenilo živott.
To je ono što radim … >>>>>>>>>>>>> www.BuzzCash3.Com
Nikad u zivotu.
i sad ce reci prosiinecki im trazi veliku platu i to je to , namjesteno laganica
tako je… zalosno, zasto je trebao ovaj cirkus ikako, znamo da Osim odgovara savezu po plati i po namjestenju asistenta i igrace u nacionalnom timu. Da bude Osim mozemo slobodnp reci zbogom ovom generacijom i mozda i buducnost fudbala u nasoj drzavi
Da nebudete lizali sto ste pljuvali po covjeku.Sabur.
Nije Gvardiola da trazi velku platu
Samire jesil ti glup il samo treniras? Nije niko rekao da ce da trazi platu kao guardiola jer bi guardiola trazi 15 mil godisnje,a ovaj ako zatrazi 40 000 KM mjesecno njima ce biti velika plata
Ni 40 000 ne vrijedi
Amar Osim je u velikoj prednosti u od.na Prosineckog,jer ima sve sto je potrebno da bude nas selektor.Najuspjesniji je trener nase lige,posjeduje internacionalno iskustvo,poznaje mentalitet nasih igraca,nece dozvoliti da mu se neko mjesa u izbor igraca,zna reci kad treba,a osim toga ima jednog od najbolji mentora u Evropi,legendu Ivicu Osima!
O nasoj ligi ne bih trosio riječi a internacionalno iskustvo, pa vodio je katarski klub i to neuspjesno i ne znam možda japanski također neuspjesno lik je trener nula od njega je bolji vinko što mlade trenira a o prosineckom da i ne govorim
Sta je vodio Prosinecki.Neserite dzaba.
najuspjesniji trener KUPUS lige
hahah amar moze biti autoritet ovim amaterima iz naše lige ,kad mu dodje džeko ima da ga maršne samo
amar je dobar za jedinstvo…amarov posao u japanu nek se zahvali starom…amarove titule bilo ih tesko osvojit sudiji 100km porcija cevapa pivo i problem osvojit titulu al prosla su ta vremena…amar godinama treso dobru lovu u zelji…nije bio ni blizu da ude u ,ligu prvaka, evropa liga on pojma nema
Amar je sigurno bolji
Izrađujem više od 19 tisuća dolara mjesečno koji rade skraćeno radno vrijeme. Čujem kako čuju druge ljude da mi kažu koliko novaca mogu zaraditi na mreži pa sam odlučio pogledati u nju. Pa, sve je to točno i potpuno mi je promijenilo živ0tt.
To je ono što radim … >>>>>>>>>>>>> www.BuzzCash3.Com
Tako je Domace je Domace.Sretno.
Amare,Amareee,Krajina je uz tebe!Pusti ove kompleksase iz horda zla koje si pobjedjivao kad si htio,i uzeo pet naslova prvaka,tri kupa,a sad ti se svete pisanjem primitivnih komentara!
Ti si neki veliki fudbalski znalac ????
Čuj “Krajina je uz tebe!” Ko si ti da govoriš u ime svih nas? Krajina nije uz njega definitivno! Nije ni za Prosinečkog! A uz truli savez pogotovo nije! I briši taj nik Unsko- Sanski, nemoj nas bezveze sramotiti!
Ja sam odma rekao jabih angažirao obadva , Amar kao asistent sa namjerom da preuzme od Prosinečkog jer ,smatram da je ovo Prosinečkom samo odskočna daska , ako budeje islo sve po planu.
Vaama kojima niko ne pase nemojte previse pametovati vec dignite se na ulicu i istjerajte Savez pa dovedite Kapella onda .od ovih kandidata sto su ovi mafijasi ponudili mislim Da bi Amar bio uspjesan jer gleda nogomet drukcijim ocima neko neki obicni trener…i vidjecete da ce uspjeti. J…o vas rivalitet zeljo …sarajevo zbog to nema veze sa izborom selektora a vi se prepucavate…svi smo mi Bosna i nemojte nas smarati s time. Posebno vi sarajlije ako vam niko ne pase uradite promjene vi ste tu najblize da dovedemo te nove ljude pa da Murinja doveedemo ili sutite i sjedite i… Read more »
Bravo Krajišnik. Iako navijam za Želju mislim da su prepucavanja van svake pameti. Mi navijači sada trebamo biti jedinstveni .
Bravo
Naravno… i ja navijam za Zelju ponajvise zbog toga sto ima dosta reprezentativaca i ova djeca u ligi prvaka sta uradise to je za respekt.
Volim i sarajevo naravno iako nikakve veze nemam sa tim klubovima ali dragi su mi jer proizvode igrace ta repku i kada nas predstavljaju u Evropi.
Ali sad mijesat izbor selektora mijesat sa tim klupskim rivalitetom nije uredu…repka je sviju nas pa iili prihvatimo nalogicnije rjesenje ili protjerajte to sve pa idemo ispocetka.
Prosinecki
Amara ne vole navijači drugih klubova zbog dugogodišnje dominacije Želje koja je prošla kada je on otišao iz kluba.
I ne vole ga menadžeri i mešetari u Savezu koji znaju da mu neće moći krojiti spisak ko Meši!
Izrađujem više od 19 tisuća dolara mjesečno koji rade skraćeno radno vrijeme. Čujem kako čuju druge ljude da mi kažu koliko novaca mogu zaraditi na mreži pa sam odlučio pogledati u nju. Pa, sve je to točno i potpuno mi je promijenilo živ0t.
To je ono što radim … >>>>>>>>>>>>> www.BuzzCash3.Com
Sta ce prosjnecki,pored giganta AMARA
Ee jesu ruzni obojica vid im faca ko lopovi nezna se koji je ruzniji
Zijo j. Kaže on je za Osima , a i Esko i Stela također !
ako hoceter ruznijeg uzmite zucu
Źujan nek preuzme…
Źujan moze samo da uboljsa karijeru a Amar samo da napravi pad bilo bi steta za Amara,zato źujanu zreba dati sansu…
Izrađujem više od 19 tisuća dolara mjesečno koji rade skraćeno radno vrijeme. Čujem kako čuju druge ljude da mi kažu koliko novaca mogu zaraditi na mreži pa sam odlučio pogledati u nju. Pa, sve je to točno i potpuno mi je promijeniloo živ0t.
To je ono što radim … >>>>>>>>>>>>> www.BuzzCash3.Com
Pravite cirkus dzaba sve namjesteno sto niste odma stavili amara
Zar nije jasno da se ceka da prodju ove dvije prijateljske utakmice u Americi pa da se izabere selektor.
Ovde sve nepismeni debil do debila i seljacine komentarisu,cast izuzecima,nemaju pojma o fudbalu a oni dizu nesto amara,id u pm ne ulazim vise medju ovu bagru
Ako mora neko od njih onda definitivno Amar, netreba zaboravit za ledims sa savjetims bice babuka a Svabo je babo nad trenerims , plus uvjek nas covjek iz BiH ima prednost nad susjedima ! Tu nesmje bit dileme izmedu ove dvojice
Hocemo Amiar
smarate vise sa ovim amarom