VIDEO EUROPA LIGA Sušićev Genk siguran protiv Sassuola

Genk našeg Tina Sušić je sa 3:1 bio bolji od Sassuola Belgijski Genk je večeras na domaćem terenu u meču drugog kola grupe F Europa lige pobijedio momčad Sassuola rezultatom 3:1. Genk je poveo u osmoj minuti preko grčkog internacionalca Karelisa. Igrala se 25. minuta, kada je bh. reprezentativac Tino Sušić šutirao, Consigli je odbranio, […]

• Twitter
  • Facebook
  • Viber
  • Whatsapp

Genk našeg Tina Sušić je sa 3:1 bio bolji od Sassuola

Belgijski Genk je večeras na domaćem terenu u meču drugog kola grupe F Europa lige pobijedio momčad Sassuola rezultatom 3:1.

Genk je poveo u osmoj minuti preko grčkog internacionalca Karelisa.

Igrala se 25. minuta, kada je bh. reprezentativac Tino Sušić šutirao, Consigli je odbranio, a Baily odbijenu loptu poslao u mrežu za 2:0.

Buffel je u 61. minuti povećao prednost na 3:0 za Genk, da bi počasni gol za goste postigao Politano u 65. minuti.

Tino Sušić zamijenjen je u 82. minuti u momčadi Genka.

Genk je nakon dva odigrana kola u grupi F prvoplasirani sa tri boda, koliko imaju i preostale tri momčadi u grupi, Sassuolo, bečki Rapid te Athletic Bilbao.