Bešić je proveo svih 90 minuta na terenu u timu Evertona i bio siguran sa bijele tačke

Fudbaleri Evertona i Betisa danas su u prijateljskom susretu u Dresdenu odigrali 1:1, da bi nakon boljeg izvođenja jedanesteraca uspješnija bila momčad Betisa sa 4:3.

Everton je prvi došao do vodstva u današnjoj utakmici.

Igrala se 13. minuta, kada je Mandi nespretno reagovao i postigao autogol.

Ipak, Betis je preko Pezzelle u 23. minuti izjednačio na 1:1, što je bio i konačan rezultat nakon 90 minuta igre.

U izvoeđnju jedeanaesteraca bolja je bila ekipa Betisa i slavila rezultatom 4:3.

Naš reprezentativac Muhamed Bešić odigrao je svih 90 minuta za Everton i postigao gol sa bijele tačke.

Pored Bešića, precizni za Everton su bili Stones i Holgate, dok je udarce Granta i Dowella odbranio Adan.