Bh. veznjak dobio priliku u posljednjih dvadesetak minuta utakmice protiv Hajduka

Everton je u prvom susretu doigravanja Europa lige upisao rutinsku pobjedu nad Hajdukom (2:0), u kojoj je zaigrao i bh. reprezentativni veznjak Muhamed Bešić (24).

Bešić je dobio priliku umjesto Mirallasa u 75. minuti, a u 91. je zaradio žuti karton.

Ovo mu je bio prvi službeni nastup za Everton još od aprila prošle godine.

Podsjetimo, u augustu je doživio tešku povredu koljena, zbog koje propustio kompletnu prošlu sezonu.

Uspio je odigrati tek tri meča za U23 momčad ovog kluba.

Evertonu su pobjedu večeras donijeli Keane i Gueye pogotcima u 30. i 44. minuti.

Recimo i to da je do 66. minute za Hajduk igrao povremeni bh. reprezentativac Zvonimir Kožulj (23).

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.