U revanš meču četvrtfinala Kupa Hrvatske, Dinamo je pobijedio Istru rezultatom 3:0, a naš mladi reprezentativac Armin Hodžić postigao je svoj prvi gol u dresu popularnih Modrih, dok je 18 – godišnji Amer Gojak ubilježio prvi nastup za Zagrepčane.

Prvi susret Dinamo je dobio sa 1:0 i sa ukupnih 4:0 izborio plasman u polufinale.

Istra je mogla povesti u 36. minuti, ali Špehar je promašio jedanaesterac. Samo minutu kasnije, Istra je ostala sa igračem manje nakon što je Oliveira Dinis dobio drugi žuti karton.

Dinamo je iskoristio brojačnu prednost i poveo u 42. minuti golom Fernandesa.

Igrala se 55. minuta kada je naš mladi reprezentativac Armin Hodžić postigao gol za vodstvo Dinama od 2:0. Hodžiću je ovo bio prvijenac u dresu Dinama.

Konačnih 3:0 postavio je Ćorić u 70. minuti iz penala.

Pored Hodžića koji je odigrao svih 90 minuta, cijelo drugo poluvrijeme za Dinamo na terenu je proveo i  naš juniorski reprezentativac Amer Gojak.

Ove vijesti sigurno su obradovale i selektore omladinskih reprezentacija BiH, Darku Nestorovića (U21) i Tonija Karačića (U19).