Higuain i Bonucci su pogađali za Juve, dok je Callejon bio strijelac za goste iz Napulja

Derbi susret 11. kola italijanske Serije A večeras je odigran u Torinu gdje je Juventus sa 2:1 savladao Napoli.

Nakon prvog poluvremena golova nije bilo, da bi Juve poveo u 50. minuti.

Miralem Pjanić je izveo korner, a grešku gostujuće odbrane iskoristio je Bouncci za vodstvo Juventusa od 1:0.

Radost domaćih trajala je samo četiri minute, jer je  Callejon matirao Buffona za 1:1.

Veliku pobjedu Juventusu donio je bivši igrač Napolija, Gonzao Higuain u 70. minuti utakmice.

Miralem Pjanić je igrao od prve minute za Juventus, a zamijenjen je u  68. minuti.

Juventus se trenutno nalazi na prvom mjestu sa 27 bodova, dok je Napoli treći sa 20.