Istanbulski Basaksehir za kojeg nastupa Edin Višća danas je u okviru 13. kola turske Super lige remizirao na gostovanju kod Sivaspora rezultatom 2:2.

Ekipa Basaksehira je priredila neugodno iznenađenje za domaće navijače na početku utakmice jer su nakon 2 minute igre imali vodstvo od 0:1.

No, to nije uzdrmalo domaću ekipu koja je do kraja prvog poluvremena uspjela preokrenuti rezultat (2:1).

Gol kojim se Basaksehir spasio poraza postignut je u 61. minuti meča, a najviše zasluga za gol ide na račun našeg reprezentativca.

Višća je napravio odličan solo prodor, te nesebično asistirao Batdalu za konačnih 2:2.

Naš reprezentativac je odigrao svih 90 minuta u ovom meču, a njegov Basaksehir se trenutno nalazi na trećem mjestu na tabeli.