Vranješ strijelac u ubjedljivoj pobjedi AEK-a

U susretu 19. kola grčke Superlige, AEK je na svom terenu savladao Veriu sa čak 6:0, a bh. reprezentativac Ognjen Vranješ postigao je svoj prvi gol za tim iz Atine.

AEK je poveo preko Christodoulopoulosa u 12. minuti, da bi tri minute kasnije Lambropoulos udvostručio prednost.

Mantalos u 25. minuti postiže treći gol za domaće, a Tomas je u 36. minuti pogodio vlastitu prednost za 4:0.

Naš reprezentativac Ognjen Vranješ je pet minuta prije kraja prvog poluvremena atraktivno matirao gostujućeg golmana za visokih 5:0.

Konačnih 6:0 postavio je Christodoulopoulos u 89. minuti.

Ognjen Vranješ je odigrao kompletan meč za AEK na poziciji štopera.