(VIDEO) SERIE A: Minimalna pobjeda Rome, Džeko promašio jedanaesterac

Roma sa 1:0 slavila u gostima kod Udinesea U meču 20. kola italijanske Serije A, Udinese je na svom terenu izgubio od Rome rezultatom 0:1. Roma je mogla povesti već u drugoj minuti, ali naš Edin Džeko nije iskoristio dobru priliku. Ipak, desetak minuta kasnije Nainggolan pogađa za vodstvo gostiju od 0:1. Samo šest minuta […]

28 Komentara
BosnjakBosanac
15.01.2017. 15:34

Ipak nije tolko dobar kolko navijaci misle.

15.01.2017. 15:48

On je uvijek bio los u penalima stid ga bio s 11metra promasit citav gol a on bejagi golgeter hahahah

Almir
15.01.2017. 16:03

E moj Edine pa sam znas da si los u penalima

Anonymous
15.01.2017. 17:02

da bi izbjegao ovakve blamaze Dzeko treba raditi sa loptom najmanje 45min.dnevno.striktno zongliranje ne dati lopti da padne na zemlju u opste,

ngzmhr
15.01.2017. 17:04

Pored penala još 3 čista zicera dakle sam samcat oči u oči sa golmanom.Ovo je stvarno dno dna kao da su nekog drvosječu stjerali iz šume i posadili ga na teren.Zaigro sam Lazio 1 super ponuda 2.30 Roma 2 1.90 i Džeko daje go kvota 2 i bubno 50 km i 3 čista zicera oči u oči sa golmanom i penal i nek sam propo kad forsiram govna da bog da ti Alma crnca rodila.

Za ngzmhr
Reply to  ngzmhr
15.01.2017. 17:14

Sram te i stid bilo! Radi nesto korisno u zivotu propalitetu jedan. Nije ti neki fudbaler kriv sto ti nemas svog zivota pa svoje komplekse i frustracije lijecis preko kratkorocnih neuspjeha drugih ljudi koji napravili nesto od svog zivota. Zaradi 50 maraka od svojih ruku ili svoje pameti.

Armin
Reply to  Za ngzmhr
15.01.2017. 20:10

hahahhahahahahahajhahahahah joj ubi ga ko mraz papriku hahahahah

ngzmhr
15.01.2017. 17:05

Ne zna on kolikih je danas u Bosni 50 maraka govno umišljeno!

15.01.2017. 17:15

Jeste brzi sa komentarima kad Dzeko odigra lose.Kako vas nije sramota tako pisat.Sretno Edine zapusi usta ovim neznalicama.

Gledonja fudbalski
15.01.2017. 17:17

UH sto ce biti divota kad vam ga Dzexon zavuce sledecu utakmicu, misevi jedni.
Neka malo neka ste i vi izasli iz guzica jedni drugima!
Samo nazad vam je ubrzo, nazalost!

ngzmhr
15.01.2017. 17:23

Ovaj što je piso za n gzmhr ma marš jebem te usta ta futrovana ti češ nekom nešto govorit jebem ti sve po spisku javi mi se ba facebook da se nađemo jebo te Džeko u šupak a ti njega

Anonymous
15.01.2017. 18:15

A pogodio sam zicu. Je li? Daj mi svoj profil da se javih smece jedno da te naucim postovanju. Bit ces ko pticica kad zavrsim stobom.

15.01.2017. 18:31

nije racuno na to! on mislio svak kao on samo jak na internetu kad se moze sakrit iza tastature ????????????

15.01.2017. 18:57

Mislim da Dzeko ipak treba prihvatiti ponudu iz Kine ako je tacna!

Konj
15.01.2017. 19:00

A Izrael u Zenici itd… Joj što ne mogu vas navijača na baterije. TREBA VAM ZABRANITI PRATIT REPREZENTACIJU

Đorđe
15.01.2017. 19:38

Edine brate neka si ga promašio, pa neka ide sve u pm. 😀 Bilo je baš onako momački.

SENCI
15.01.2017. 20:07

Desava se Meni zao a kako je tek njemu ……Mislio sam da ce past 14 goool da bude na drugom mjestu tabele. Bice bolji dana od ovog danas.