Jajalo postigao prvi ovosezonski gol za Palermo

Nogometaši Palerma poraženi su na gostovanju kod Fiorentine s 1:2 u susretu 15. kola talijanske Serije A.

Sve do sudačke nadoknade imali su pozitivan rezultat (1:1), koji im je spektakularnim pogotkom iz slobodnog udarca u 49. minuti osigurao bh. reprezentativac Mato Jajalo (28).

Jajalu je to bio prvi ovosezonski gol za tim s Renzo Barbere, čiju je mrežu u 33. minuti pogotkom s bijele tačke načeo Bernardeschi.

Kada se mislilo da će Palermo doći do boda i prekinuti seriju od sedam uzastopnih poraza u prvenstvu, Babacar je u 93. minuti zabio za pobjedu Fiorentine.

Jajalo je na terenu proveo cijeli meč, a njegovu momčad ovaj poraz ostavio je na posljednjoj poziciji s šest bodova.