Bh. veznjak igrač odluke na čuvenom Marc'Antonio Bentegodiju

Nogometaši Juventusa su u okviru 12. kola Serije A gostovali Chievu i slavili pobjedu rezultatom 1:2.

Do vodstva su došli u 53. minuti preko Mandžukića, da bi u 66. s bijele tačke poravnao Pellissier.

Jubilarni deseti trijumf “Staroj dami” donio je bh. veznjak Miralem Pjanić (26), koji je u 75. minuti sjajno pogodio iz slobodnog udarca.

Našem reprezentativcu, koji je odigrao cijeli meč, to je bio četvrti ovosezonski pogodak za Juventus, treći prvenstveni.

Juventus se ovom pobjedom izdvojio na prvom mjestu s 30 bodova, što je pet više od drugoplasiranog Milana.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.