(VIDEO) DVA RAZLIČITA POLUVREMENA Miralema Pjanića protiv Lyona

Juventus se prilagođava Pjaniću Fudbaleri Juventusa su u okviru trećeg kola grupe H Lige šampiona minimalno slavili u gostima kod Lyona rezultatom 1:0, a naš reprezentativac Miralem Pjanić imao je dva različita poluvremena. Otkrivamo zašto. Bh. reprezentativac Miralem Pjanić proveo je svih 90 minuta na tereu u Juventusu, koji je od 54. minute igrao sa igračem […]

6 Komentara
Marshal
20.10.2016. 12:36

Pametnom dosta.. Valjda Mesa sada skonta na sta ga nekolicina nas upucuje svo ovo vrijeme i gdje kiksa sa taktickom formacijom.. Uci moj Mehmede uci. Brzo uci nemamo jos puno vremena

Armin
Reply to  Marshal
20.10.2016. 12:52

hehehe

expert
20.10.2016. 15:15

ma da Bog daa. meša je mogao iz svojih grešaka naučiti, ali jok.

Đorđe
20.10.2016. 18:14

Ma jeste to tako da za nas uz Pjanića igraju i ostalih 10 igrača iz Juventusa.

Anonymous
20.10.2016. 18:35

pjanic bi bio vidljiviji i u prvom poluvremenu da mu dibala nijew uzimo sve lopte kod kornera i slobodnih udaraca ko je gledo mogo se uvijerit pjanic namjesti loptu zaleti se izmakne se za zalewt dibala pridje i pokaze mu na sebe prstom da ce on izvest kako kornere tako i slobodan udarac i jako lose izvedeno tek kAD JE IZASO DIBALA PJANIC JE POCEO BITI VIDLJIVIJI I KORISNIJI DOLAZIO JE DO IZRAZAJA A STO SE TICE TOGA NJEMU JE ISTO DOBRO I NAPRIJED DA IGRA LICNO MISLIM KORISNIJI NEGO KAO ZADNJI VEZNI POD USLOVOM DA MU SE DA SLOBODA… Read more »