VIDEO REMI ROME Edin Džeko igrao jedno poluvrijeme

Roma je imala prednost od dva gola, ali je na kraju osvojila samo bod protiv Cagliarija U susretu drugog kola italijanske Serije A, Cagliari je na svom terenu odigrao 2:2 protiv Rome. Gosti iz  Rima su poveli u šestoj minuti golom Perottija iz penala. Naš reprezentativac Edin Džeko ušao je u igru početkom drugog poluvremena […]

8 Komentara
ngzmhr
28.08.2016. 22:55

Pff ja ekipe i kurca nemogu jednom Cagliariju odbranit 2-0.Što se Džeke tiče neznam šta bi reko.Na ulasku odma asistencija poslije nekoliko šuteva ali sve to nije ni blizu njegovih najboljih igara.Da rezimiram da je bio loš nije ali fali tu puno toga ja lično sam nezadovoljan i učinkom i igrom.

28.08.2016. 23:44

Jako dobra i ne sebična asistencija koja je otvorila put do direktnog pogotka! Svaka čast za Dzeku

Cudesa
29.08.2016. 03:31

Dobro je Dzeko uopste u pameti,pa kako ga samo lopta nece to je jedno cudo,sto se tice igre bez lopte,proigravanja igraca,asistencija,izborenih slobodnim udaraca to je sve samo tako,ali on je najplaceniji igrac rome i od njega se ocekuju golovi,,,spaleti posle svake utakmice mora na preskonferenciju i 90% pitanja se vrti oko Dzeke,,spaleti je zadovoljan njegovom igrom ali lesinari novinari kazu Dzeko opet nije dao gol

Seo
29.08.2016. 08:31

Dzeko je odigrao dobro i vidi se da je prosao pripreme sa klubom jer je fizicki spreman i ima zelju za borbom. Druga je stvar sto ovoj Romi fali kreativec poput Pjanica, a onaj Strootman i Paredes mu nisu do koljena. Rijetko se desi da Dzeko dobije 2/3 dobre loptu od suigraca u jednoj utakimici.

NESTO BITNO
29.08.2016. 10:43

no coment.Dzeko sila,Roma prosijecna ekipa za sredinu tabele,pa et nekako ko za kup uefa.Da je Milan,Inter ko sto su nekad bili to bi bilo pravo mijerilo.Engleski sedmoplasirani je garant bolji od Rome i to je mijerilo