Ibišević je odigrao svih 90 minuta za Herthu i pogodio sa bijele tačke

Fudbaleri Herthe plasirali su se u narednu fazu njemačkog Kupa, nakon što su poslije boljeg izvođenja jedanaesteraca u 1/32 finala izbacili Regensburg.

Regularnih 90 minuta igre završeno je 1:1, dok u produžecima golova nije bilo, pa se pristpupilo izvođenju penala.

Regensburg je iznenađujuće poveo u 55. minuti golom Nandzika i imao prednost sve do 84. minute, kada je Weisser izjednačio na 1:1.

U dodatnih 30 minuta golova nije bilo, pa je Hertha bila uspješnija nakon penala i sa 5:4 prošla dalje.

Vedad Ibišević odigrao je kompletan meč za Herthu i bio siguran u prvoj seriji penala.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.