Samir Memišević proveo je svih 90 minuta na terenu u timu Groningena i dobio žuti karton

Groningen i Twente danas su odigrali fantastičan susret u okviru trećeg kola holandskog šampionata, a Twente je slavio rezultatom 3:4.

Bh. internacionalac Samir Memišević počeo je utakmicu od prve minute u momčadi Groningena, koja je nakon prvog poluvremena gubila sa 0:3.

Sva tri gola za Twente postigao je Unal.

Ipak, u nastavku meča, Groningen je golovima Mahija, Idrissija i Hoesena uspio izjednačiti na 3:3, ali pobjedonosni gol za Twente postigao je Oosterwijk u 92. minuti postavivši konačnih 3:4.

Samir Memišević je odigrao svih 90 minuta za Groningen na poziciji štopera i zaradio žuti karton u 62. minuti.

Groningenu je ovo bio treći poraz u sezoni, a u narednom kolu igrat će na gostovanju kod PSV-a.