Bh. reprezentativac u igru ušao u 59. minuti susreta

Rapid Wienna našeg Srđana Grahovca je u okviru 4. kola austrijske Bundeslige ugostio Admiru te slavio rezultatom 4:0. Bh. reprezentativac Srđan Grahovac u igru je ušao u 60. minuti susreta te pružio još jednu solidnu partiju.

Domaći su do vodstva stigli već u 17. minuti susreta.

Tada je za 1:0 na asistenciju Schwaba precizan bio Louis Schaub.

Na 2:0 povisio je upravo asistent kod prvog pogotka, Stefan Schwab. Svoj prvi od dva pogotka na ovom meču postigao je u 25. minuti meča.

U drugom poluvremenu, gosti od 59. minute igraju sa igračem manje. Tada je direktan crveni karton zaradio Daniel Toth.

Domaći su do kraja susreta imali lagan zadatak. Samo pet minuta nakon crvenog kartona za goste, na 3:0 svojim drugim pogotkom na meču, povisio je Louis Schaub.

Konačnih 4:0 svojim drugim golom postavio je Stefan Schwab.

Bh. reprezentativac Srđan Grahovac danas je odigrao posljednjih trideset minuta susreta.