Vedad Ibišević u dobroj formi

Prijateljska utakmica između Herthe i Napolija završena je pobjedom tima sa juga Italije. Naš Vedad Ibišević bio je jedini strijelac za Herthu a konačan rezultat meča bio je 4:1 za Napoli.

Ibišević je nakon greške zadnje linije Napolija bio precizan u 24. minuti susreta.

Do kraja poluvremena, Napoli je u 38. minuti došao do izjednačenja.

Jose Callejon je nakon devet minuta u nastavku pogodio za vodstvo gostiju. Već u 70. minuti susreta, novo pojačanje Napolija, Milik bio je precizan za 1:3.

Konačnih 1:4 postavio je reprezentativac Belgije, Dries Mertens u 83. minuti susreta.

Bh. napadač Vedad Ibišević igru je napustio u 62. minuti susreta te je i danas bio najbolji pojedinac u redovima Herthe.