Srđan Grahovac je ušao u igru u 57. minuti, da bi tri minute prije kraja utakmice postigao pogodak

Danas je u okviru trećeg kola austrijske lige, odigran bečki derbi između Austrije i Rapida, a Rapid je slavio sa visokih 4:1.

Rapid je poveo golom Traustasona u 33. minuti, što je bio i konačan rezultat prvog poluvremena.

Kayode je u 63. minuti izjednačio na 1:1, ali dvije minute kasnije Rapid je došao do novog vodstva.

Bh. reprezentativac Srđan Grahovac, koji je u igru ušao u 57. minuti, započeo je akciju, Schrammel je centrirao, a Schaub pogodio za 1:2.

Odličnu partiju u bečkom derbiju, Grahovac je krunisao u 87. minuti, kada je postigao treći gol za Rapid.

Konačnih 1:4 za Rapid postavio je Joelinton u sudijskoj nadoknadi drugog poluvremena.

Rapid se trenutno nalazi na drugom mjestu sa šest bodova, koliko ima i četvrtoplasirana Austrija.

NAPOMENA: Video materijali objavljeni u ovom tekstu postavljeni su na globalnim internet servisima za javno i besplatno dijeljenje video materijala. Oni nisu vlasništvo Reprezentacija.ba portala i Reprezentacija.ba portal ne odgovara za njihov sadržaj i autorska prava.