Mladi bh. reprezentativac je dva puta pogodio protiv West Hama

Fudbaleri engleskog West Hama i češke ekipe Slovacko danas su u prijateljskom meču odigrali 2:2, a mladi bh. reprezentativac Eldar Čivić (20) postigao je dva pogotka za Slovacko.

Noble je u 37. minuti doveo West Ham u vodstvo, da bi Fletcher u 53. minuti udvostručio prednost.

Ipak, češka momčad je do izjednačenja došla zahvaljujući golovima mladog bh. reprezentativca Eldara Čivića.

Čivić je u igru ušao u drugom poluvremenu, a u 87. minuti je smanjio rezultat na 2:1, kada je glavom matirao golmana West Hama.

Konačnih 2:2, Čivić je postavio u 90. minuti utakmice.

Eldar Čivić može igrati na poziciji lijevog beka i lijevog krila, a prošle sezone odigrao 24 susreta za Slovacko te postigao jedan gol.

Trenutno nastupa za našu mladu reprezentaciju i upisao je dva meča u kvalifikacijama za Europsko prvenstvo za igrače do 21 godine.