Misimovićeve asistencije za preokret

Bivši bh. reprezentativac Zvjezdan Misimović danas je upisao dvije asistencije u pobjedi Beijing Renhea nad ekipom Beijing Baxy.

Misimovićev tim je nakon preokreta ostvario pobjedu rezultatom 2:1, a naš bivši reprezentativac je upisao dvije asistencije i to u posljednjim minutama utakmice.

Prvo je u 86. minuti asistirao Jelaviću za poravnanje rezultata, da bi Chen Jie u 89. minuti na Misimovićevu asistenciju postigao gol za pobjedu Beijing Renhea.

Pored Misimovića u timu Beijing Renha nastupa još jedan nekadašnji bh. reprezentativac Sejad Salihović koji je u prethodnom kolu postigao dva gola.

Momčad naših bivših reprezentativaca se nakon 17 odigranih kola nalazi na četvrtom mjestu kineske 2. lige sa 30 osvojenih bodova.