Mladi bh. reprezentativac je odigrao svih 90 minuta za Haugesund i došao do pete asistencije u tekućoj sezoni

U okviru 11. kola norveškog šampionata, fudbaleri Haugesunda savladali su u gostima Valerengu minimalnim rezultatom 1:0.

Pobjedonosni gol za Haugesund postigao je Ibrahim u 18. minuti nakon asistencije mladog bh. reprezentativca Harisa Hajradinovića.

Hajradinović je odigrao cijelu utakmicu za Haugesund i ovo mu je peta asistencija u desetom susretu za svoju momčad uz dva postignuta gola.

Mladi bh. reprezentativac je drugi asistent lige iza Svenssona iz Rosenborga, koji ima šest asistencija.

Ekipa Haugesunda se trenutno nalazi na četvrtoj poziciji sa 20 bodova, dok je Valerenga na 12. mjestu sa 10 osvojenih bodova.