Mlade nade Sarajeva su u tri utakmice postigle 15 golova

Kadeti FK Sarajevo danas su u okviru “Future Talents Cup”, koji se igra u Budimpešti savladali Senicu (Slovačka) rezultatom 3:0.

Ponovo je sjajnu partiju pružio kadetski bh. reprezentativac Nedim Hadžić postigavši dva gola za Sarajevo.

Hadžić se oba puta majstorski snašao pred golom Senice i pokazao zbog čega je trenutno jedan od najtalentovanijih bh. fudbalera.

Najljepši trenutak se dogodio pred kraj prvog poluvremena, kada je Armin Imamović postigao spektakularan gol za svoju momčad i postavio konačnih 3:0.

Sarajevo je jučer deklasiralo sa čak 8:1 poljsku Wislu, dok je prije dva dana u odličnom meču poraženo od Maribora rezultatom 4:5.

Nedim Hadžić je u ova tri susreta šest puta tresao mreže protivnika (gol Mariboru, tri gola Wisli te dva Senici), a trenutno je sa čak 37 golova u 23 odigrana kola prvi strijelac kadetskog šampionata Bosne i Hercegovine.

Za Sarajevo su igrali: Musemić, Resić, Tutundžić, Kurdić, Islamović, Mehuljić, Ragipović, Mustafić, Imamović, Hadžić i Klarić. Priliku u drugom poluvremenu su dobili Veladžić, Buljubašić, Salčin, Pozder i Đokanović.