Samir Memišević (30) postigao je treći gol u sezoni za Al Nasr.

Al Nasr je u meču 19. kola šampionata Emirata pobijedio Shabab Al-Ahli Dubai rezultatom 3:2, a Memišević je na samom startu doveo svoj tim u prednost.

Memišević, koji je odigrao cijelu utakmicu, je u devetoj minuti pogodio za prednost Al Nasra.

Tri minute kasnije Ezatolahi zabija za 1:1, da bi Gabbiadini u 31. minuti postigao novi pogodak za Al Nasr.

Gosti su od 43. minute igrali sa igračem manje jer je Renan zaradio crveni karton.

Golova nije bilo sve do 85. minute, a onda je Dabbur poravnao rezultat na 2:2.

Pobjedu Al Nasru donosi Tsibangu u 91. minuti meča.

Al Nasr je trenutno peti na tabeli sa 31 bodom, dok je Shabab Al-Ahli drugoplasirani sa šest bodova više.

U narednom kolu Al Nasr gostuje Al Bataehu, a Shabab Al-Ahli će igrati protiv Al Ittihada.

Spomenimo da je Memišević za A selekciju BiH odigrao tri meča. Posljednji put je nastupio 2019. godine protiv Lihtenštajna.