Rijeka je u derbi utakmici 29. kola HNL-a pobijedila Hajduk sa 1:0 i približila se tituli šampiona Hrvatske.

Pobjedonosni gol za domaće zabio je Pašalić u 70. minuti utakmice. Rijeka je lider u Hrvatskoj sa 65 bodova i ima pet bodova više od drugog Dinama uz meč više.

Svih 90 minuta na poziciji stopera u timu Rijeke odigrao je bivši U21 reprezentativac BiH Stjepan Radeljić (26).

Radeljić, koji je visok 201 cm, je od Sofascore dobio ocjenu 7.4 i bio je drugi najbolje ocijenjeni igrač Rijeke. Bolju ocjenu dobio je samo strijelac Pašalić (8.0).

Stjepan je u večerašnjem derbiju imao 98 dodira s loptom, sedam dobijenih duela, a šest puta je otklonio opasnost ispred svog gola.

Bh. stoper je u tekućoj sezoni odigrao 28 mečeva, postigao gol i jednom asistirao.

Za našu U21 selekciju nastupio je 12 puta, ali nikada nije dobio poziv u A selekciju.

Inače, Radeljić je u dosadašnjoj karijeri nastupao za druge timove Stuttgarta i Osijeka, Široki Brijeg i moldavski Sheriff.