Radnički iz Kragujevca, koji sa klupe predvodi Feđa Dudić (41), savladao je Napredak iz Kruševca sa 3:1.

Bio je to meč 27. kola Superlige Srbije, a Tadić je u 28. minuti doveo Radnički u prednost.

Šest minuta kasnije Aleksić zabija za 2:0.

Gosti su smanjili u 63. minuti golom Mršića, da bi Đurić u 95. minuti pogodio za konačnih 3:1.

Besim Šerbečić (25) je odigrao cijeli susret za Radnički, a svih 90 minuta na terenu je proveo i Mehmed Ćosić (26).

Radnički je trenutno na sjajnom četvrtom mjestu sa 44 boda, dok je Napredak deveti sa 35 bodova.

Podsjetimo, Dudić je Radnički preuzeo krajem septembra prošle godine, a tada je tim iz Kragujevca bio zadnji na tabeli.

Bivši trener GOŠK-a, Veleža i Sarajeva na klupi Radničkog ima skor od 14 pobjeda, jednog remija i pet poraza.