PAOK je u revanš duelu osmine finala Konf. lige razbio zagrebački Dinamo rezultatom 5:1 i prošao u četvrtfinale.

Dinamo je u prvom susretu u Zagrebu slavio sa 2:0, ali su večeras izabranici Sergeja Jakirovića (47) doživjeli pravu katastrofu.

Domaći su poveli u 27. minuti kada je Baba pogodio za 1:0, a šest minuta kasnije PAOK postiže drugi pogodak.

Koulierakis je šutirao, lopta zakačila Petra Sučića i završila u golu Dinama.

Sučić je, podsjetimo, nedavno odbio da nastupa za U21 BiH te odlučio da u budućnosti nosi dres Hrvatske.

Autogol Sučića pogledajte OVDJE.

PAOK je u 42. minuti imao tri gola prednosti kada je Thomas matirao nemoćnog golmana Dinama.

Gosti iz Zagreba su smanjili rezultat u 49. minuti preko Hoxhe, ali Koulierakis u 73. minuti pogađa za 4:1.

Konačnih 5:1 postavlja Živković u 88. minuti sa bijele tačke.

Žrijeb parova četvrtfinala i polufinala Konf. lige na programu je u petak u 14,00 sati u Nyonu.