Eintracht iz Braunschweiga je u meču 25. kola 2. Bundeslige poražen od Hanse rezultatom 0:1.

Ermin Bičakčić (33) odigrao je cijelu utakmicu za Eintracht na poziciji stopera.

Bio je ovo 15. nastup ove sezone za Eintracht. Postigao je tri gola te jednom asistirao.

Pobjedonosni gol za Hansu, koju sa klupe predvodi naš Mersad Selimbegović (41), postigao je Schumacher u 72. minuti meča.

Ekipa Eintrachta je trenutno na 17. mjestu sa 24 boda, dok je Hansa na 16. poziciji sa bodom više.

Hansa će u narednom kolu igrati protiv Greuther Furtha, a Eintracht gostuje Paderbornu.

Hadžikadunić igrao za HSV

Dennis Hadžikadunić (25) je proveo svih 90 minuta na terenu u novom porazu HSV-a.

Bio je ovo 20. susret Dennisa ove sezone, a njegov HSV je poražen u Dusseldorfu od Fortune sa 0:2.

HSV je izgubio drugi put u nizu, a golove za domaći tim zabili su Klauus u 12. te Tziolis u 63. minuti.

Fortuna je trenutno četvrta na tabeli sa 40 bodova.

Momčad HSV-a se nalazi na trećem mjestu sa bodom više.