Botosani i Universitatea Craiova su odigrali 2:2 u meču 26. kola rumunskog šampionata, a bod gostima donio je naš Elvir Koljić (28) golom u 95. minuti.

Bivši selektor BiH Ivajlo Petev (48), koji trenira Craiovu, je Koljića uveo na teren u 71. minuti, a ovaj ga je golom spasio od poraza.

Gol Koljića pogledajte OVDJE.

Bio je ovo četvrti gol Elvira ove sezone u svim takmičenjima. Tri puta je pogađao u ligi, dok je jedan gol zabio u Kupu Rumunije.

Koljić je ukupno odigrao 18 utakmica u tekućoj sezoni. Osam mečeva je propustio zbog povrede.

Osim Koljića, strijelac gola za Craiovu protiv Botosanija bio je Mitrita u 53. minuti.

Golove za Botosani postigao je Kaprof u 17. i 41. minuti utakmice.

Botosani je nakon ovog remija na pretposljednjem mjestu sa 20 bodova, dok je Craiova četvrta sa 39 bodova.

Botosani u narednom kolu igra protiv ekipe FCSB, a Craiova će dočekati Voluntari.