Ferencvaroš je u meču 19. kola mađarskog šampionata deklasirao MTK rezultatom 5:1.

Bivši bh. reprezentativac Stjepan Lončar (27) postigao je gol i asistirao za pobjednički tim.

Lončar je igrao do 67. minute, a ovo mu je bio drugi gol u drugoj utakmici ove sezone.

Stjepan je prvi dio sezone igrao na posudbi u kazahstanskoj Astani.

Još jedan bivši Zmaj Kenan Kodro (30) igrao je od prve minute za Ferencvaroš. Kodro, koji je u zimskom prelaznom roku stigao u Ferencvaroš iz Fehervara, zamijenjen je početkom drugog poluvremena.

Muhamed Bešić (31) ušao je na teren u 78. minuti u momčadi Ferencvaroša.

Amera Gojaka (26) i Eldar Ćivića (27) nije bilo u konkurenciji za večerašnji susret u Ferencvarošu.

Spomenimo da je u trijumfu Ferencvaroša nad MTK briljirao Varga sa čak četiri pogotka.

Ferencvaroš je lider u Mađarskoj sa 39 bodova, dok drugoplasirani Paks ima dva boda manje te meč manje.

MTK se nalazi na petoj poziciji sa 28 bodova.