VIDEO \\ Autogol Zukanovića i gol Pjanića u šestoj uzastopnoj pobjedi Rome

Pjanić ispravio grešku Zukanovića “Vučica” iz Rima je večeras na gostovanju kod Empolija ostvarila svoju šestu uzastopnu ligašku pobjedu. Ekipa Rome je povela sa 0:1 već u petoj minuti susreta preko El Shaarawya. Domaći tim je izjednačio na 1:1 nakon nespretne reakcije našeg reprezentativca Zukanovića koji je postigao autogol. Ipak, situaciju za goste popravlja Pjanić […]

8 Komentara
Dali
27.02.2016. 19:59

Spaletti cuva igrace misli da ima sanse protiv reala.

28.02.2016. 09:11

U Romi počinje da se javlja problem što Spaleti nastoji da svakome da poštenu minutažu ali to če u konačnici stvorit probleme jer se mora znati prvi tim.Da se razumjemo Spaleti je sjajan taktičar i nije ljubitelj napadačkog fudbala.Da je po njegovom El Sharawey bi imao prednost u odnosu na Džeku.On je prije Guardiole prakticiro postavku bez klasičnog špica ili sa lažnim brojem 9 a to je bio Perota.Trenutno imamo nezadovoljnog Totija Džeko sigurno nije sretan na klupi svaku drugu utakmicu.Florenzia takođe počesto izostavlja Iago Falque ne igra gotovo nikako i td.Radi dobrih rezultata zasad niko ne smije pisnut ali… Read more »