Njemački trećeligaš Saarbrucken, za koji nastupa Bosanac Kasim Rabihić (30), napravio je novu senzaciju u Kupu Njemačke.

Rabihić i saigrači su u 1/16 finala senzacionalno izbacili Bayern, a večeras su u osmini finala bili bolji od Eintrachta iz Frankfurta sa 2:0.

Rabihić je igrao do 65. minute, a njegov tim je oba gola dao u drugom poluvremenu.

Prvo je Brunker u 64. minuti zabio za 1:0, da bi Kerber u 79. minuti iz penala postavio konačnih 2:0.

Inače, Rabihić je rođen u Minhenu, a njegova porodica je porijeklom iz mjesta Vrbanjci kod Kotor Varoši.

U dosadašnjoj karijeri nastupao je za Munchen 1860 II, Essen, Pipinsried, Tugrkugcu Munchen te Verl.

Ove sezone je odigrao 18 utakmica u svim takmičenjima, zabio tri gola te pet puta asistirao.