Lecce je u duelu 12. kola Serije A odigrao 2:2 protiv Milana, a naš Rade Krunić (30) nastupio je jubilarni 100. put u talijanskoj ligi za Milan.

Krunić je proveo svih 90 minuta na terenu u timu Milana.

Ovo mu je bio 136. meč u svim takmičenjima u dresu Milana. Zabio je tri gola te šest puta asistirao.

Njegov tim je sjajno otvorio današnji duel te poveo u 28. minuti golom Girouda. Sedam minuta kasnije Reijnders postiže novi gol za Milan.

Ipak, u nastavku duela domaći su dva puta tresli mrežu Milana te stigli do boda.

Prvo je Sansone u 66. minuti smanjio na 1:2, a konačnih 2:2 postavlja Banda u 70. minuti.

Lecce je u 94. minuti zabio još jedan gol preko Picolija, ali je glavni arbitar nakon konsultacija sa VAR sobom dosudio ofsajd i poništio gol.

Ekipa Leccea je trenutno na 13. poziciji sa 14 bodova, dok je Milan treći sa 23 boda.