Sheffield United je večeras u utakmici devetog kola engleskog Premiershipa izgubio na svom terenu od Man. Uniteda sa 1:2.

Naš Anel Ahmedhodžić (24) bio je najavljen u startnoj postavi Sheffielda, ali u večerašnjem duelu ga nije bilo u protokolu.

Mediji bliski Sheffield Unitedu javljaju da je Anel zbog povrede propustio večerašnju utakmicu.

Ekipa Man. Uniteda je povela u 28. minuti golom McTominaya, ali šest minuta kasnije McBurnie pogađa iz penala za 1:1.

Promjene rezultata nije bilo sve do 77. minute, a onda je Dalot postigao novi gol za Man. United i postavio konačnih 1:2.

Sheffield je zadnji na tabeli sa samo jednim bodom jedina je momčad uz Bournemouth bez pobjede u sezoni.

Fudbaleri Man. Uniteda se nalaze na osmoj poziciji sa 15 bodova.

U narednom kolu Sheffield gostuje Arsenalu, dok će Man. United igrati veliki derbi protiv Man. Cityja.