Adi Nalić (25) igrao je od prve minute u pobjedi Hammarbyja nad Djurgardenom od 4:3.

Bio je to meč osmog kola švedskog šampionata, a Adi je prvi put bio starter u svom novom klubu.

Nalić je igrao do 68. minute za Hammarby, a njegov tim je nakon prvog poluvremena vodio sa 2:0.

Besara je u 34. minuti doveo domaće u prednost iz penala, da bi Adjei u četvrtoj minuti sudijske nadoknade udvostručio vodstvo.

Gosti su smanjili na 2:1 autogolom Kurtulusa u 49. minuti, a Mikkelsen u 56. minuti zabija treći gol za Hammarby.

Sedam minuta kasnije Radetinac postiže gol za Djugarden, da bi Besara u 84. minuti iz novog penala povećao prednost Hammarbyja na 4:2.

Konačnih 4:3 postavlja Danielsson u 87. minuti sa bijele tačke.

Hammarby je trenutno deveti sa 10 bodova, a Djurgarden je osmoplasirani sa istim brojem bodova.